«У 2017 році ми отримали численні скарги від споживачів Херсонобленерго» — НКРЕКП

НКРЕКП розповіла, що у 2017 році ними було отримано численні скарги від споживачів Херсонобленерго щодо приєднання до електричних мереж. Крім того, були встановлені неодноразові порушення встановлених показників якості електропостачання. Відповідно до цих скарг, 320 споживачів мали отримати компенсації від компанії, однак виплати не були здійснені у 2017 році.

Читать далее

Российский националист владеет значительной долей украинских облэнерго – Atlantic Council

Украина имеет проблему для национальной безопасности в энергоснабжении, убежден аналитик Atlantic Council Андерс Аслунд.

Об этом сообщает Голос Америки.

Аслунд отмечает, что в одиннадцати из 24 украинских облэнерго значительной долей владеет российский националист Александр Бабаков, который находится под санкциями всех задействованных стран за его роль в российской оккупации и аннексии Крыма, будучи на посту вице-спикера российской Думы. Также он обратил внимание на то, что Бабаков фигурирует в так называемых «Панамских бумагах». Читать далее

СТРЕС через відсутність кіловатів (відео-програма)

Оплачуючи за спожиті кіловати добросовісно, херсонські підприємці вимагають зворотнього зв’язку – якісного сервісу від енергопостачальної компанії. Деталі дивіться у відео-програмі телеканалу Херсон Плюс!

Чому Херсонобленерго провокує соціальні вибухи? — «Стрес через відсутність кіловатів!»

З ліхтариками і вдень і вночі люди долають марафон у 14 поверхів. А як пенсіонеру із хворими ногами підняти в квартиру звичайний пакет із покупками з ринку? Чому за борги ЖЕКу перед «Херсонобленерго» розплачуються люди?
Обленерго навмання обирає якому гуртожитку бути зі світлом а якому ні. Часто жереб випадає не на користь добросовісних платників. «Якому гуртожитку захотіли відімкнути електрику – такому й відключили, – дивується Віталій Берлинський, заступник директора КП «Центр». – Вони при відключенні не спираються на жодні цифри, показники, розрахунки. Чому не розділять рахунки за електроенергію по кожному гуртожитку окремо?»
Наелектризовані стосунки. Херсонські підприємці втрачають прибутки через часті поламки та планові роботи на електромережах. Приватному підприємцю Костянтину Воскобойнику залишається лише підраховувати збитки, адже кожен день без світла – це тиждень рентабельності його кафе.
Напруга навколо «Херсонбленерго» зростає. Координатор громадської кампанії по боротьбі з діями «Херсонобленерго» «EnergoTerroru.NET» Дмитро Козонак, висловлює думку багатьох підприємців Херсонщини: «Чому місцеві бізнесмени мають постійно бігати й якось вирішувати проблеми з працівниками обленерго, які створює їм енергопостачальна компанія, замість того, аби сконцентруватися на розвитку власного бізнесу?»
Телеканал «Херсон плюс» з’ясує: чому монополіст провокує соціальні вибухи? Чому обленерго до лампочки співпраця з бізнесом і який вихід пропонують самі підприємці? Читать далее

Стрес через відсутність кіловатів.

Дивіться скоро новий випуск програми “Стрес через відсутність кіловатів” на телеканалі “Херсон плюс”. Журналістське розслідування діяльності “Херсонобленерго” продовжується! Читать далее

Обленерго відімкнуло: щодня без світла в під’їзді та ліфта – на 14-й поверх

На годиннику 10 ранку, а мешканці багатоповерхівки, що по проспекту Святих Кирила та Мефодія, 14-а, вже з ліхтариками. Ось так з напівтемряви виникають силуети людей, які висвітлюють собі дорогу у під’їзді, щоб випадково не впасти. Вже більше місяця вони не мають світла в під’їзді та вимушені самостійно підійматись на 14-й поверх. Деталі дивіться у відео-репортажі телеканалу «Херсон плюс».

Читать далее

Херсонобленерго виконав 14-ту вимогу кампанії «ЭнергоТеррору.Нет»

Монополіст «Херсонобленерго» відновив договорні відносини з найбільшим українським банком «ПриватБанк», які розірвав з фін.установою в односторонньому порядку ще у лютому 2015 року без пояснення причин.

Таким чином, монополіст виконав 14-ту вимогу кампанії «ЭнергоТоррору.Нет» Читать далее

Деталі розсідування порушень Херсонобленерго

Ви отримуєте папірці щастя від обленерго?

Чи завжди цифри у квитанціях, відповідають реальним показникам лічильника?
Навіщо енергопостачальники підкориговують показники і заганяють людей в борги?
Чому споживач залежить не від власного лічильника, а від того, коли до нього прийде контролер?
Електролічильник: міліонні статки для одних і зашморг для інших.
Телеканал «Херсон плюс» спробує розібратися з цифрами від обленерго, звідки ж беруться завищені показники, хто і з якої «стелі» малює ці авансові платежі разом з «Попередженнями про відключення»… Читать далее

Стрес від зайвих кіловатів (відео-програма)

Дівіться програму телеканалу «Херсон Плюс» «Стрес від зайвих кіловатів» про монополіста з енергопостачання «Херсонобленерго».

Ви теж потрапили до чорного списку боржників? Обленерго за кілька десятків гривень заборгованості «виносить вам мозок» і засипає попередженнями про відключення електроенергії? Як довести свою правоту в боротьбі з монополістом і при цьому залишитися зі світлом? Нам було не складно знайти реальних споживачів та керівників ОСББ, які доводять, що винахідливі постачальники електроенергії займаються приписками і їм «до лампочки» ваші проблеми.

Херсон Плюс

“Стрес від зайвих кіловатів” – 18 та 19 жовтня

18 жовтня о 19:40 та 19 жовтня о 8:05 на телеканалі “Херсон плюс” дивіться журналістське розслідування діяльності “Херсонобленерго” – “Стрес від зайвих кіловатів”!

Херсон Плюс