СТРЕС через відсутність кіловатів (відео-програма)

Оплачуючи за спожиті кіловати добросовісно, херсонські підприємці вимагають зворотнього зв’язку – якісного сервісу від енергопостачальної компанії. Деталі дивіться у відео-програмі телеканалу Херсон Плюс!

Чому Херсонобленерго провокує соціальні вибухи? — «Стрес через відсутність кіловатів!»

З ліхтариками і вдень і вночі люди долають марафон у 14 поверхів. А як пенсіонеру із хворими ногами підняти в квартиру звичайний пакет із покупками з ринку? Чому за борги ЖЕКу перед «Херсонобленерго» розплачуються люди?
Обленерго навмання обирає якому гуртожитку бути зі світлом а якому ні. Часто жереб випадає не на користь добросовісних платників. «Якому гуртожитку захотіли відімкнути електрику – такому й відключили, – дивується Віталій Берлинський, заступник директора КП «Центр». – Вони при відключенні не спираються на жодні цифри, показники, розрахунки. Чому не розділять рахунки за електроенергію по кожному гуртожитку окремо?»
Наелектризовані стосунки. Херсонські підприємці втрачають прибутки через часті поламки та планові роботи на електромережах. Приватному підприємцю Костянтину Воскобойнику залишається лише підраховувати збитки, адже кожен день без світла – це тиждень рентабельності його кафе.
Напруга навколо «Херсонбленерго» зростає. Координатор громадської кампанії по боротьбі з діями «Херсонобленерго» «EnergoTerroru.NET» Дмитро Козонак, висловлює думку багатьох підприємців Херсонщини: «Чому місцеві бізнесмени мають постійно бігати й якось вирішувати проблеми з працівниками обленерго, які створює їм енергопостачальна компанія, замість того, аби сконцентруватися на розвитку власного бізнесу?»
Телеканал «Херсон плюс» з’ясує: чому монополіст провокує соціальні вибухи? Чому обленерго до лампочки співпраця з бізнесом і який вихід пропонують самі підприємці? Читать далее

Стрес через відсутність кіловатів.

Дивіться скоро новий випуск програми “Стрес через відсутність кіловатів” на телеканалі “Херсон плюс”. Журналістське розслідування діяльності “Херсонобленерго” продовжується! Читать далее

Обленерго відімкнуло: щодня без світла в під’їзді та ліфта – на 14-й поверх

На годиннику 10 ранку, а мешканці багатоповерхівки, що по проспекту Святих Кирила та Мефодія, 14-а, вже з ліхтариками. Ось так з напівтемряви виникають силуети людей, які висвітлюють собі дорогу у під’їзді, щоб випадково не впасти. Вже більше місяця вони не мають світла в під’їзді та вимушені самостійно підійматись на 14-й поверх. Деталі дивіться у відео-репортажі телеканалу «Херсон плюс».

Читать далее

Херсонобленерго виконав 14-ту вимогу кампанії «ЭнергоТеррору.Нет»

Монополіст «Херсонобленерго» відновив договорні відносини з найбільшим українським банком «ПриватБанк», які розірвав з фін.установою в односторонньому порядку ще у лютому 2015 року без пояснення причин.

Таким чином, монополіст виконав 14-ту вимогу кампанії «ЭнергоТоррору.Нет» Читать далее

Деталі розсідування порушень Херсонобленерго

Ви отримуєте папірці щастя від обленерго?

Чи завжди цифри у квитанціях, відповідають реальним показникам лічильника?
Навіщо енергопостачальники підкориговують показники і заганяють людей в борги?
Чому споживач залежить не від власного лічильника, а від того, коли до нього прийде контролер?
Електролічильник: міліонні статки для одних і зашморг для інших.
Телеканал «Херсон плюс» спробує розібратися з цифрами від обленерго, звідки ж беруться завищені показники, хто і з якої «стелі» малює ці авансові платежі разом з «Попередженнями про відключення»… Читать далее

Стрес від зайвих кіловатів (відео-програма)

Дівіться програму телеканалу «Херсон Плюс» «Стрес від зайвих кіловатів» про монополіста з енергопостачання «Херсонобленерго».

Ви теж потрапили до чорного списку боржників? Обленерго за кілька десятків гривень заборгованості «виносить вам мозок» і засипає попередженнями про відключення електроенергії? Як довести свою правоту в боротьбі з монополістом і при цьому залишитися зі світлом? Нам було не складно знайти реальних споживачів та керівників ОСББ, які доводять, що винахідливі постачальники електроенергії займаються приписками і їм «до лампочки» ваші проблеми.

Херсон Плюс

“Стрес від зайвих кіловатів” – 18 та 19 жовтня

18 жовтня о 19:40 та 19 жовтня о 8:05 на телеканалі “Херсон плюс” дивіться журналістське розслідування діяльності “Херсонобленерго” – “Стрес від зайвих кіловатів”!

Херсон Плюс

Жителі Херсону продовжують цивілізоване листування із «Херсонобленерго»

Підготовлено ще один пакет листів із скаргами на «Херсонобленерго» до Ігоря Сафронова. У цих листах абонент, посилаючись на статті ЗУ «Про звернення громадян», вимагає надати письмову відповідь щодо розгляду поданих ним заяв та скарг, а також визначити та притягнути до відповідальності осіб, що своєю бездіяльністю більше року залишали його заяви без розгляду. Читать далее

Херсонці переходять на адекватне спілкування з обленерго

Жителі Херсона переходять на іншій спосіб спілкування з «Херсонобленерго». 14 серпня 2017 року один із абонентів направив рекомендовані листи з повідомленням на голову монополіста Ігоря Сафронова. В листах містяться запит на отримання публічної інформації та скарга. Читать далее