Про нас

23 травня 2017 року підприємці, члени бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» виступили з відкритим зверненням до «Херсонобленерго» з проханням перенести планове відключення енергомереж на вулиці Суворова з 25 травня 2017 року на 5 днів пізніше, оскільки своє свято «Останнього дзвоника» тисячі херсонських школярів традиційно проводять як раз на вулиці Суворова.

Дане звернення було проігноровано. Виявилось, що «Херсонобленерго» вчиняє планові відключення на вул. Суворова 25 травня щорічно, змушуючи підприємців «шукати неофіційні шляхи вирішення даної проблеми». При обслуговуванні своїх абонентів компанія створює численні труднощі, про які жителі Херсона та області постійно сигналізують в соціальні мережі і ЗМІ.

Вже при першому комплексному аналізі роботи «Херсонобленерго» стало очевидним, що всі проблеми в своїй роботі керівництво підприємства добре планує з метою штучного створення проблем для своїх абонентів. В цілому, дії «Херсонобленерго» виглядають як «економічної терор» щодо своїх абонентів. Детальніше можна ознайомитися в статті на головній сторінці сайту.

З урахуванням масового невдоволення роботи «Херсонобленерго» жителями Херсона, бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» прийняла рішення розпочати кампанію «ЭнергоТеррору.Нет» з метою змусити підприємство переглянути ставлення до своїх обов’язків і власних абонентів.

У підсумку, 31 травня 2017 року відбулася перша робоча нарада кампанії. Були визначені стратегія і її ключові етапи. 8 червня пройшли координаційна збори кампанії «ЭнергоТеррору нет». На них змогли прийти всі бажаючі. У підсумку, відповідальність координувати роботу кампанії на себе взяли наступні жителі Херсона: Дмитро Козонак, Сергій Багненко, Ілля Карамаліков, Олександр Базілєв, Віктор Ніжурін, Костянтин Риженко, Дмитро Ратушняк.

Після цього було проаналізовано законодавство, сформульовані вимоги, розроблений сайт кампанії «ЭнергоТеррору.нет», який розпочав повноцінну роботу 17 липня 2017 року.