Скарга до НКРЕ щодо притягнення до адмінвідповідальності Херсонобленерго

Голові Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг
ВОВК Д.В.
ПІБ
Поштова адреса
Тел, електрона пошта

Скарга
щодо порушення права на доступ до публічної інформації і притягнення до адміністративної відповідальності

ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» порушило право на доступ до публічної інформації шляхом ненадання відповіді на запит на отримання публічної інформації щодо __________________________________________________________________ (даних).

Інформація була запитані згідно Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а саме:
__________________________________________________________________
Просимо провести перевірку на предмет вчинення адміністративних правопорушень посадовими особами розпорядника публічної інформації у зв’язку з відмовою у наданні публічної інформації/документів.
Також прошу притягти до адміністративної відповідальності осіб, які протиправно обмежили доступ до публічної інформації та направити до розпорядника публічної інформації акти реагування на порушення права на доступ до публічної інформації з метою їх усунення.
Просимо розібратися у причинах порушення та притягнути ПАТ «ЕК Херсонобленерго» до відповідальності, визначеної ст.22 ЗУ «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».
Також просимо розглянути можливість вважати дії ПАТ «ЕК Херсонобленерго» такими, що порушують ліцензійні умов впровадження господарської діяльності з постачання електричної енергії та розглянути можливість застосування штрафних санкції.

Дата
Підпис

Завантажити Скаргу

Переглянути всі шаблони