Запит до НКРЕ щодо неопрелюднення публічної інформації

Голові Національної комісії,
що здійснює державне регулювання у сферах
енергетики та комунальних послуг
ВОВК Д.В.
ПІБ
Поштова адреса
Тел, електрона пошта

Запит
на отримання публічної інформації

Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати інформацію щодо виконання Постанови № 464 (від 30.03.2017) станом на 1 липня 2017 року, а саме:
Відповідно до 1 пункту Постанови № 464 (від 30.03.2017) постачальник електричної енергії, який здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам (в Херсонські області це ПАТ «ЕК Херсонобленерго»), повинен був забезпечити до 1 травня всіх споживачів інформацію, згідно із п.1 цієї постанови, а саме:
— фактичного обсягу споживання електричної енергії;
— порівняння обсягів споживання електричної енергії з іншими споживачами;
— структури тарифів на електричну енергію;
— додаткової інформації, що стосується споживання електричної енергії;
ПАТ «ЕК Херсонобленерго» повинен був:
— Підготувати інформацію для кожного споживача згідно з формою, зазначеною у додатку 1 Постанови № 464.
— Довести до інформацію усіх споживачів (відповідно до п.4 Постанови) шляхом відправлення відповідної інформації засобами поштового зв’язку (рознесення її співробітниками компанії) та розміщення її в особистому кабінеті споживача (у разі його наявності), або, за згодою споживача, виключно шляхом розміщення інформації в його особистому кабінеті.

На сьогодні інформація, визначеної у п.1 та згідно із додатку 1 Постанови № 464 немає в особистому кабінеті. Також ця інформація не надходила поштою та не була передана співробітниками компанії.
Просимо розібратися у причинах порушення законодавства в сфері енергетики та комунальних послуг та притягнути ПАТ «ЕК Херсонобленерго» до відповідальності, визначеної ст.22 ЗУ «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».
Також просимо розглянути можливість вважати дії ПАТ «ЕК Херсонобленерго» такими, що порушують ліцензійні умов впровадження господарської діяльності з постачання електричної енергії та розглянути можливість застосування штрафних санкції.
Прошу надати відповідь у визначений Законом термін.
Відповідь надати за адресою: __________

Дата
Підпис

Завантажити Запит

Переглянути всі шаблони