Запит до Омбудсмена щодо неопрелюднення публічної інформації

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008
ПІБ
Поштова адреса
Телефон, е-мейл

Скарга
щодо порушення права на доступ до публічної інформації і притягнення до адміністративної відповідальності

ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» порушило право на доступ до публічної інформації шляхом невиконання Постанови № 464 (від 30.03.2017), відповідно до 1 пункту якої постачальник електричної енергії, який здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам (в Херсонські області це ПАТ «ЕК Херсонобленерго»), повинен був забезпечити до 1 травня всіх споживачів інформацію, згідно із п.1 цієї постанови, а саме:
— фактичного обсягу споживання електричної енергії;
— порівняння обсягів споживання електричної енергії з іншими споживачами;
— структури тарифів на електричну енергію;
— додаткової інформації, що стосується споживання електричної енергії;
ПАТ «ЕК Херсонобленерго» повинен був:
— Підготувати інформацію для кожного споживача згідно з формою, зазначеною у додатку 1 Постанови № 464.
— Довести до інформацію усіх споживачів (відповідно до п.4 Постанови) шляхом відправлення відповідної інформації засобами поштового зв’язку (рознесення її співробітниками компанії) та розміщення її в особистому кабінеті споживача (у разі його наявності), або, за згодою споживача, виключно шляхом розміщення інформації в його особистому кабінеті.

На сьогодні інформація, визначеної у п.1 та згідно із додатку 1 немає в особистому кабінеті. Також ця інформація не надходила поштою та не була передана співробітниками компанії.
Просимо провести перевірку на предмет вчинення адміністративних правопорушень посадовими особами розпорядника публічної інформації у зв’язку із неоприлюдненям інформації, зазначеної у Постанові № 464.
Також прошу притягти до адміністративної відповідальності осіб, які протиправно обмежили доступ до публічної інформації/документів та направити до розпорядника публічної інформації акти реагування на порушення права на доступ до публічної інформації з метою їх усунення.

Дата
Підпис

Завантажити Запит

Переглянути всі шаблони